Top 7 tekstova u tjedan dana

spot_img
spot_img

Knešpolje i Lijeva Obala u finalist MNL MZ Grada Široki Brijeg

Prvi finalist MNL MZ Grada Široki Brijeg je ekipa Knešpolja koja je pobijedila Rasno s rezultatom 4:3.

Knešpolje je odlično otvorilo utakmicu te u prvih sedam minuta preko Mateja Ćorića došlo do vodstva od 2:0.

Kod prvog pogotka odlična asistencija Pere Barbarića, dok kod drugog asistent je bio Bernard Glavina.

Ipak, do kraja prvog poluvremena Rasno se vratilo s dva pogotka Grge Dugandžića.

Juan Manuel Varea u 32. minuti donosi Knešpolju novo vodstvo od 3:2, a u posljednjoj minuti utakmice David Barbarić je povećao na 4:2.

Frano Skoko za Rasno tek je uspio smanjiti na 4:3 što je konačan rezultat utakmice.

U drugom susretu polufinala Lijeva Obala je pobijedila Turčinoviće s 3:2 te se plasirala u veliko finale na Pecari gdje ih čeka Knešpolje.

Borbena ekipa Turčinovića dolazi u vodstvo u 7. minuti preko Matea Kovačića.

U ostatku prvog poluvremena Lijeva Obala je pritiskala, a Rade Bubalo se još jedanput isticao sjajnim obranama na golu Turčinovića.

Ipak, u posljednjoj minuti prvog poluvremena Lijeva Obala je izjednačila preko Marka Mikulića.

Pogotkom Ivana Baraća Turčinovići ponovo vode u 34. minuti te se činilo da su jako blizu velikog finala.

Za samo tri minute Marin Sesar je s dva pogotka za Lijevu Obalu odlučio utakmicu. Marin Sesar je oba pogotka postigao na isti način, lagano je prošao igrača i snažnim udarcem pogodio mrežu nemoćnog Rade Bubala. Marin Sesar je klasa od igrača, a to je pokazao u ključnim trenucima utakmice da je najbolji kada je najpotrebnije. Sasvim je sigurno da ako Lijeva Obala pobjedi u finalu da će Marin Sesar koji cijeli turnir igra sjajno postati najbolji igrač MNL MZ Grada Širokog Brijega.

Video priloge polufinalnih utakmica možete pronaći na Facebook stranici Široki Brijeg FANS