Top 7 tekstova u tjedan dana

spot_img
spot_img

VIDEO Široki Brijeg poražen od Veleža na Pecari

U okviru 6. kolo m:tel Premijer lige BiH na stadionu Pecara Široki Brijeg je poražen od Veleža s rezultatom 0:1.

Od samog početka utakmice Velež je bio bolja ekipa te prvi zaprijetio preko Ovčine u 12. minuti, ali se istakao vratar domaćih Miškić.

Gosti iz Mostara u vodstvo su došlu u 35. minuti utakmice preko Denisa Zvonića.

Vehabović je odlično ubacio s lijeve strane, a Zvonić glavom pospremio loptu u gol Širokog.

Široki u prvom poluvremenu nije ozbiljnije zaprijetio golu Veleža.

Do kraja prvog poluvremena ružan i nepotreban start Georgijevića nakon kojeg je Ikić morao napustiti teren.

Udarac Brandaa u 60. minuti završio je malo pored desne vratnice gola Miškića.

Minutu kasnije kod Širokog je pokušao Brekalo, ali nije najbolje zahvatio loptu pa je to lako obranio golman gostiju.

Sjajan udarac Begića u 68. minuti, ali se istakao golman gostiju Bogdanović.

Minutu kasnije iz dobre situacije Brandaoo puca pravo u Miškića.

Dobar udarac Georgijevića iskosa s lijeve strane u 74. minuti brani golman Miškić.

Velež je mogao povećati vodstvo u 87. minuti nakon što je Anđušić pogodio vratnicu, a samo minutu kasnije dobru priliku je propustio Zubanović.

U sudačkoj nadoknadi Anđušić je bio u dobroj prilici, ali Miškić je obranio.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao te Velež nosi zasluženo tri boda u Mostar.

NK ŠIROKI BRIJEG: Miškić, Obšivač, Grgić (od 62. minute Mašić), Jurilj, Paponja, Brekalo, Begić, Jurić, Musa, Ikić (od 44. minute Ćavar), Vujinović (od 62. minute Kolega).

FK VELEŽ: Bogdanović, Radović, Zvonić, Zeljković, Ovčina, Georgijević (od 77. minute Peco), Hasanović (od 70. minute Pršeš), Vehabović (od 70. minute Anđušić), Salčin (od 77. minute Zubanović), Džanković (od 24. minute Brandao), Radovac.