Četvrtak, 10 listopada, 2024

Top 7 tekstova u tjedan dana

spot_img
spot_img

MNK Hercegovine u dvorani Pecara savladala je FK Doboj s 5:4 u okviru 15.kola Premijer lige Bosne i Hercegovine u futsalu.

Prvo je David Barbarić nakon odličnog solo prodora i udarca doveo Hercegovinu u vodstvo, a u istoj minuti je asistirao Anti Grbešiću za vodstvo od dva pogotka razlike.

Sjajni David Barbarić ponovo asistira Anti Grbešiću u 12. minuti utakmice za visokih 3:0.

U samom finišu prvog poluvremena gosti su smanjili iz slobodnog udarca preko Vladimira Džombića.

Na samom početku drugog poluvremena za Hercegovinu nastaju problemi crvenim kartonom vratara Dejana Rašića.

Igrača više u polju iskoristio je Vladimir Džombić i smanjio na 3:2.

Anđel Čolak sjajnim udarcem s 10-ak metara podigao je tribine na noge te donio vodstvo Hercegovini od 4:2.

Pet minuta kasnije Anđel Čolak kažnjava lošu igru gostiju s golmanom-igračem te postiže važan pogodak za 5:2.

Hat-trick kod gostiju postiže Vladimira Džombić u 32. minuti za smanjenje vodstva Hercegovine na 5:3 te ostavlja svoju momčad u igri za pozitivan rezultat.

Sadmir Mehmedović dvije minute prije kraja utakmice je uspio smanjiti za goste na 5:4 snažnim udarcem s 10-ak metara.

U posljednjim minutama utakmice Hercegovina je uspjela sačuvati vodstvo i doći do važne pobjede s kojom imaju pet bodova više od glavnog konkurenta za doigravanje.