Top 7 tekstova u tjedan dana

spot_img
spot_img

Široki na penale prošao među osam najboljih u Kupu BiH

NK Široki Brijeg izborio je četvrtfinale Kupa BiH nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca u susretu protiv NK Stupčanice igranom u nedjelju poslijepodne u Olovu.

U regularnom dijelu završilo je 2:2, da bi na kraju odlučili penali, u kojima su gosti bili bolji (4:2).

Širokobriježani su rano došli do vodstva preko Mamića koji pogađa mrežu u osmoj minuti susreta.

Nešto malo prije kraja prvog poluvremena (40. minuta) zabio je Bagarić i tako udvostručio vodstvo koje pak nisu uspjeli zadržati.

Domaćini su smanjili zaostatak u 57. minuti autogolom Matića koji je loptu nespretno poslao iza Tomićevih leđa.

Na kraju je prvoligaš iz Olova preko Božića uspio doći i do izjednačenja i odvesti utakmicu do lutrije penala.

S bijele točke prvi je za Široki “potegao” kapetan Ćavar koji nije uspio pogoditi, dok su redom pogađali Mašić, Pranjić, Chinedu i Mamić.

S druge strane, prvi izvođač Stupčanice Bešić upisao je pogodak, da bi Subašić promašio, Shuaib pogodio, te konačno Mujarić nije iskoristio jedanaesterac.