Top 7 tekstova u tjedan dana

spot_img
spot_img

Nogometaši Posušja svladali Slogu i čvrsto drže šestom mjestu na ljestvici

Nogometaši Posušja svladali su Slogu iz Doboja 2:1 u sklopu 31. kola WWin lige BiH.

Posušje je dominiralo cijelo prvo poluvrijeme, stvorilo veliki broj prilika za pogodak, no nisu uspjeli doći do pogotka.

Na otvaranju drugog poluvremena Posušje dolazi u vodstvo preko Gabrijela Bobana iz jedanaesterca.

Nakon pogotka Posušje je imalo nekoliko dobrih prilika za povećanje vodstva, no mreža gostiju ostala je netaknuta.

Slijedila je kazna poravnanjem iz jedanaesterca Predragovića u 70. minuti i crveni karton Vrgoča.

Ipak, nastavljena je do kraja utakmice dominacija Posušja. Igrač manje se nije osjetio, a pobjedu Posušju donosi Frane Maglica u sudačkoj nadoknadi udarcem 20-ak metara.

Posušje je pobjedom napravilo veliki korak prema petom mjestu što je veliki uspjeh za klub iz Mokrog Doca.

Sloga je ostala na šestom mjestu na ljestvici i teško da će u posljednja dva kola ugroziti Posušje.