Top 7 tekstova u tjedan dana

spot_img
spot_img

MNK Hercegovina slavila protiv Radnika u prvoj utakmici finala Kupa BiH

U prvoj utakmici finala Kupa BiH u futsalu na Pecari MNK Hercegovina svladala je GFC Radnik s 4:3.

Na samom početku utakmice gosti su poveli preko kapetana Cvijetina Pavića, a u 12. minuti poravnao je Ante Ćorluka.

Završnica prvog poluvremena pripada domaćima, prvo je eurogolom Blago Gašpar doveo Hercegovinu u vodstvo 2:1, a minutu kasnije Darko Ivanković povećava na 3:1.

Početkom drugog poluvremena Ante Ćorluka povećava na 4:1, a tri minute kasnije gosti smanjuju preko Cvijetina Pavića na 4:2.

U posljednjoj minuti utakmice gosti su smanjili preko Mirka Marinkovića za konačan rezultat utakmice 4:3.