Srijeda, 18 rujna, 2024

Top 7 tekstova u tjedan dana

spot_img
spot_img

Nogometaši Posušja nastavljaju sa sjajnim rezultatima. Iz Sarajeva se vraćaju s bodom

U sklopu 6. kola Wwin nogometne lige Bosne i Hercegovine, nogometaši HŠK Posušje gostovali su kod vodećeg Sarajeva te su u dramatičnoj završnici utakmice osvojili bod rezultatom 2:2 te tako nastavili sa sjajnim rezultatima ove sezone.

Sarajevo je zasluženo vodilo u prvom poluvremenu golom Guliashvilija iz 19’ minute. Posušje se nije predalo te su stigli do izjednačenja u 80’ minuti kada je precizan bio Marić. U sudačkoj nadoknadi uslijedila je velika drama u kojoj su postignuta još dva gola, prvo je Sarajevo ponovno povelo golom Pavičića u 92’ minuti a onda je za izjednačenje i konačnih 2:2 Posušje zabilo u 96’ minuti, strijelac je nakon jednog bio i drugi stoper Vrgoč.

Posušje se sada s 11 osvojenih bodova nalazi na 2. mjestu nepotpune ljestvice a u sljedećem kolu će nakon dugo vremena na Mokrom Docu dočekati Radnik iz Bijeljine.