Top 7 tekstova u tjedan dana

spot_img
spot_img

Nogometaši Posušja nastavljaju dominacijom, uvjerljiva pobjeda nad Radnikom

Nogometaši Posušje pobijedili su Radnik iz Bijeljine 3:1 u susretu 7. kola WWin lige BiH igranom u subotu navečer na stadionu Mokri Dolac u Posušju.

Bila je ovo prva utakmica na novom hibridnom travnjaku kojeg su Posušani napravili u rekordnom roku kada su u pitanju bh. prilike.

Dario Pavković doveo je Posušje u vodstvo u 21. minuti te se s rezultatom 1:0 otišlo na odmor.

Domaći su mogli ”lakše disati” u 52. minuti kada je Leonardo Petrović pogodio za 2:0. Pitanje pobjednika riješeno je pogotkom Rijada Kobiljara u 79. minuti.

Radnik je uspio ublažiti poraz u 88. minuti kada je siguran izvođač jedanaesterca bio Đorđe Pantelić.