Top 7 tekstova u tjedan dana

spot_img
spot_img

HRK Grude u 3.kolu EHF European cupa

Uzvratna utakmica 2.kola EHF cupa između HRK Grude i ciparskog Youth Union of Athineou je bila samo potvrda prolaska Gruđanki u 3.kolo ovog natjecanja.

Ponovo silovit početak grudskih rukometašica i vodstvo od 7:0. Gošće s Cipra su prvi gol postigle u 9. minuti ,a do kraja poluvremena su uspjele dodati još 3 pa su 1.poluvrijeme završile sa samo 4 postignuta gola.

Trenerica Zlata Zubac je od 15.minute prvog poluvremena počela sa izmjenama te je do kraja utakmice isprobala mnogobrojne opcije i dala prigodu svim igračicama.

Najmlađe igračice su odlično iskoristile prigodu i jako dobro odigrale svoje minute te su utakmicu privele kraju sa +24 .

HRK Grude – Youth Union of Athineou 39:15(20:4)

HRK Grude: Martina Šumelj 1, Matea Šumelj 6, Nina Marić 2, Ivona Soldo, Darija Milanović, Mia Lugonjić 2, Lea Bošnjak 2, Ina Džidić 2, Šeja Selimić, Anamarija Grizelj 1, Karla Lovrić 7,Lucija Vistorop 4, Simona Vasileva 4, Hristina Rešetar 5, Zahida Zajmović 3

Trenerica: Zlata Zubac