Borba na Pecari s obje fronte za svaku loptu, ali Široki Brijeg sa dva gola prednosti putuje na revanš

Nogometaši Širokog Brijega upisali su uvjerljivu pobjedu 3:1 na domaćem terenu protiv albanskog Vllaznia u prvom pretkolu Konferencijske lige Europe.

Uzavrela atmosfera i najtopliji dan ove godine, prebacio se i na terene Pecare gdje su gledatelji mogli uživati u stvarnoj borbi za svaku loptu na terenu s oba fronta a što je rezultiralo i s nekoliko kartona i blažih ozljeda u obje momčadi, a naravno nisu ni udarci prema oba gola bili “za odbaciti” iz svim smjerova i pozicija

Prvi zgoditak upisali su nogometaši Širokog Brijega u 43. minuti pogotkom Mate Stanića iz penala.

Drugo poluvrijeme se nastavlja istim tempom i Stanić u 54. minuti nakon novog dosuđenog penala za 2:0 bez problema sprema loptu u mrežu gostiju. Nekoliko minuta kasnije Hoxhaj propušta smanjiti gol razliku jer lopta “ga ne sluša” i koja pogađa prečku s donje strane ali ne ulazi u gol.

Novi zgoditak Širokog u 77. minuti za vodstvo 3:0 upisuje u svome debiju Daniel Lukić koji je ušao kao zamjena s klupe.

Pred sam kraj susreta, Mehdija Cobe u sučevoj nadoknadi vremena koliko toliko ublažava rezultat i upisuje počasni zgoditak za Vllazniju.