Gruđanke u svakom “rukometnom segmentu” nadigrane djevojke iz Zrinjskog

Od samog početka utakmice ekipa Gruda je zaigrala dosta ozbiljno pa je odmah na startu došla do prednosti od 5:0. Nakon toga je ta prednost rasla da bi na poluvremenu bila +12(21:9). U drugom poluvremenu slična situacija što se tiče rezultata, samo što je sastav domaćih bio dodatno izmijenjen. Trenerica Kornelija Leko je svim igračicama koje su bile u zapisniku dala prigodu za igru i sve su se upisale u listu strijelaca osim Nikoline Čuture koja je na samom početku utakmice dobila neugodan udarac u oko i nije više ulazila u igru.

U zadnjem 11. kolu ekipa Zrinjskog će ugostiti Miru iz Prijedora, dok će Gruđanke na daleko putovanje u Dubicu gdje gostuju kod ekipe Knežopoljke. Vikend iza toga, 27.12.2020.g. ekipa Gruda će u Zavidovićima odigrati zaostalu utakmicu 9.kola protiv domaće Krivaje.

HRK Grude-HŽRK Zrinjski Mostar 41 :19 (21:9)

HRK Grude: Nikolina Brnada, Ema Marić, Nikolina Čutura. Paula Miloš 1, Milica Stamatović 3, Ana Nikić 3, Anja Boban 1,Teodora Petković 2, Mia Lugonjić 1, Leontina Vujić 2,Milica Globarević 2, Klara Mikulić 2,Karla Lovrić 8, Barbara Karačić 1, Anđela Boras 4,Jovana Ilić 11
Trener: Kornelija Leko

Sedmerci: 11(9)
Isključenja: 14 min

HŽRK Zrinjski Mostar: Džana Sofić, Matea Kolobarić 1,Nejra Pintul 2,Sanja Mišura 5,Ivana Drežnjak 4,Lucija Vistorop 5, Lucija Marojević, Anja Blažević 2, Ina Džidić, Anđela Vlahić Puljić, Kristina Radić
Trener: Ivana Mlakić