Karate kluba Široki okitio se s 22 medalje u Ljubuškom i sa 5 u Ilidži

Ovog vikenda ekipa Karate kluba Široki imala je pune ruke posla sudjelujući na dva turnira.

Jučer su karataši nastupili na prvom kolu karate lige Regije Hercegovina koja se održala u Ljubuškom i okupila preko 300 natjecatelja. Karate klub Široki zauzeo je visoko treće mjesto u ukupnom poretku klubova, osvojivši 22 medalje.

Domagoj Sesar

Ekipno dječaci (Tomo Sesar, David Sesar i Gabrijel Bilać)

Broncu su osvojili:

Marta Knezović
Katarina Ćuže
Nikolina Lasić
Tomo Sesar
Karla Ljubić

U posebnoj kategoriji Antonia Hrkać je osvojila svoju prvu zlatnu medalju.

Danas je Karate klub Široki nastupio na 16. Ilidža Openu, međunarodnom karate turniru koji nosi epitet najjačeg turnira u državi.

Turnir se održao u Areni hotela Hills te je okupio 1000 natjecatelja iz 87 klubova odnosno 7 država.

Natjecateljii karate kluba Široki uspjeli su osvojili 5 medalja, 1 zlato, 2 srebra i 2 bronce.

Zlatna je bila Petra Knezović. Srebro su osvojili Laura Bilać i Petra Sesar,a brončani su bili David Sesar i Antonija Knezović.