Košarkaši Širokog pobjednici Memorijalnog turnira “HKK Široki 2021”

PRO Oglas

Košarkaši Širokog pobjedom nad Slobodom iz Tuzle s rezultatom 86:73 pobjednici su 21. Memorijalnog turnira “HKK Široki 2021”.

U finalnoj utakmici Široki je imao velikih problema u prvom poluvremenu te je Sloboda u više navrata imala dvoznamenkastu prednost.

Do kraja prvog poluvremena Široki je ipak smanjio visoku prednost gostiju na pristojnih 40:43.

U drugom poluvremenu su se razigrali Božić, Bilinovac i Čolak te je Široki preokrenuo utakmicu u svoju korist za na kraju visokih 13 koševa razlike.

Luka Božić je postigao 25 koševa, Josip Bilinovac 20, a Mateo Čolak 17 za na kraju visoku pobjedu Širokog.

U utakmici za treće mjesto Leotar je savladao Zrinjski s rezultatom 75:63.

Nakon završetka finalnog susreta dodijeljena su i priznanja najboljim pojedincima turnira.

Najbolji strijelac turnira je Luka Božić s 48 koševa u dvije utakmice, dok je za najboljeg igrača proglašen Mateo Čolak iz HKK Široki.

Trener HKK Širokog je bio zadovoljan nakon utakmice finala, a što je točno izjavio možete pogledati OVDJE.

Kapetan Širokog Brijega Josip Bilinovac je odigrao sjajnu utakmicu, a njegovu izjavu nakon pobjede možete pogledati OVDJE.