Malonogometaši MNK Hercegovina slavili su u derbiju protiv vodećeg Futsal kluba Konjodor

PRO Oglas

Malonogometaši MNK Hercegovina slavili su u derbiju 13. kola Prve futsal lige FBiH Skupine 2 protiv vodećeg Futsal kluba Konjodor iz Bužima s rezultatom 6:3 te tako osigurali doigrivanje za prvaka ove skupine, odnosno borbi za ulazak u Premijer ligu.

U utakmici odigranoj u dvorani na Pecari, Hercegovina je bila jako raspucana u napadu.

Širokobriježani su poveli preko kapetana Pave Mikulića već u drugoj minuti. Isti igrač je nakon asistencije Blage Gašpara povisio na 2:0 u petoj minuti.

Asistent za prethodni gol, Blago Gašpar u 10. minuti nakon proigravanja Skoke povisuje na 3:0, a dvije minute kasnije udarcem iz daleka Matej Karačić zabija za 4:0.

U završnici prvog dijela Šahinović je smanjio na 4:1.

Prva polovina drugog dijela igrala se dosta čvrsto i nije bilo promjena rezultata, a onda u 29. minuti Ibrišimović je unio neizvjesnost u utakmicu i smanjio rezultat na 4:2 za domaće, a samo minutu kasnije Begić je pogodio za 4:3.

Ipak, u završnici Širokobriježani se dižu i postižu još dva pogotka te tako zaključuju utamicu s pobjedom.

Prvo je Dervišagić postigao autogol u 35. nakon udarca Franje Skoke, a samo minutu kasnije pogodio Skoko je pogodio za konačnih 6:3 za MNK Hercegovinu nakon što je realizirao udarac s 10 metara.