MNK Hercegovina na domaćem terenu savladala ekipu MNK Čulin Mlin

U okviru 5. kola prve futsal lige FBiH MNK Hercegovina je pobijedila na domaćem terenu ekipu MNK Čulin Mlin iz Livna s rezultatom 5:1.

MNK Hercegovina je odlično otvorila utakmicu i već u 5. minuti preko kapetana Marija Mikulića Pave došla u vodstvo.

Mile Zelenika je odlično dodao za Mikulića, a on se odlično okrenuo pred golom gostiju i plasirao loptu u gol.

U 9. minuti MNK Hercegovina je udvostručila vodstvo, nakon prekida Marković asistira za Ante Ljubić, koji lagano na drugoj stativi posprema loptu u gol gostiju.

U 25. minuti susreta nakon prekida iz kornera Mile Zelenika postiže prekrasan pogodak za 3:0.

Dvije minute kasnije gosti su smanjili nakon peterca, a već u idućoj akciji David Barbarić je povećao vodstvo domaćina na 4:1.

U 38. minuti identična akcija kao kod drugog pogotka, Marković je odlično izveo prekid, a Mario Mikulić Pavo na drugoj stativi postigao svoj drugi pogodak na utakmici za 5;1, što je bio i konačan rezultat utakmice.