Nakon dugo vremena na Pecari gledatelji su mogli gledati novu pobjedu Širokog Brijega

U petom pripremnom dvoboju momčad NK Široki Brijeg na Pecari je svladala goste iz Čapljine.

Dva sjajna pogotka postigao je Ivan Ikić, najprije u 15., a onda u 50. minuti, te jedan Stipe Jurić u 61. minuti utakmice.

NK Široki Brijeg: Zlomislić (od 46. Miškić), Medić, Obšivač (od 46. M. Jurić), Grgić (od 46. Musa), Čuljak (od 46. Stanić), Šabić (od 62. Mašić), Begić (od 62. Herceg), Vukoja (od 46. Majić), Ikić (od 62. Brekalo), Jurilj, S. Jurić.

Trener: Toni Karačić

HNK Čapljina: Butigan, Salčinović, Nikić, Novaković, Obradović, Marić, Mace, Ivković, Galešić, Aldijanić, Kasić (još su igrali: Miletić, Đermanović, Zec, Perić, Jelčić, Buntić, Demić, Šunjić, Katavić.

Trener: Damir Borovac

Karačić: Zaželjeli smo se utakmica na Pecari

-Utakmica je poslužila svrsi, neki igrači su danas prvi put zaigrali na Pecari. Uostalom, svi smo se zaželjeli utakmica na Pecari pred našim navijačima. Iako sam poštedio nekoliko igrača koji imaju lakše ozljede, mogu biti zadovoljan viđenim. Zasluženo smo pobijedili i većim dijelom utakmice bili bolji protivnik. Utakmica je bila gledljiva, ali bilo je i onih loših strana i na njihovom ispravljanju radit ćemo u razdoblju koje slijedi, kazao je trener NK Široki Brijeg Toni Karačić nakon današnje pripremne utakmice protiv HNK Čapljina (3:0).