Neizvjesna do kraja utakmica između Igokee i Širokog pripala ekipi iz Laktaša

Igokea je u okviru Lige 6 dočekala ekipu Širokog. Do pobjednika se došlo u samom finišu, a pripala je bh. prvaku rezultatom 85:82.

Nakon prvih 10 minuta igre minimalnu prednost imaju gosti 22:21. Izjednačena igra je i u drugom periodu. na odmo se odlazi rezultatom 42.39 u korist domaćeg tima. igokea je prednost od tri poena prednosti zadržala i nakon trećeg perioda.

Gosti bolje otvaraju posljednju dionicu i vode 72:67 u 38 minuti utakmice. igokea ubrzo serijo 5:0 dolazi do izjednačenja. Neizvjesno je bilo u nastavku do samo kraja susreta. Široki je u finišu imao šut za produžetak, ali Mandić ne pogađa za tri poena i pobjeda pripada domaćinu.

Ilić 17 i Fundić 16 poena istakli su se kod Igokee. Thomas 22 i Drežnjak 15 poena kod Širokog.