Nogometaši Posušja do pobjede nad Rudarom u Kaknju

PRO Oglas

U derbiju 19. kola 1. lige Federacije BiH vodeće HŠK Posušje došlo je do važne pobjede nad Rudarom u Kaknju rezultatom 2:0, golove vrijedne 3 boda postigli su Ivan Bešlić u 16’ minuti susreta njemu je to 8. gol sezone te Kristijan Sesar u sudačkoj nadoknadi susreta.

Posušje ovom pobjedom dolazi na 40 bodova te i dalje čvrsto drži vodeću poziciju na ljestvici. Nakon ovog teškog gostovanja HŠK Posušje u sljedećem kolu ima na papiru puno lakši posao, u 20. kolu će na Mokrom Docu dočekati ekipu Čapljine.

Bila je ovo čvrsta i borbena utakmica u kojoj je Posušje iskoristilo jednu priliku u prvom poluvremenu kada je Bešlić uz pomoć obrambenog igrača lijepo prevario golmana za zasluženo vodstvo. U drugom djelu digla se igra Rudara no Ćorićevi momci drže vodstvo sve do posljednjih trenutaka susreta kada Sesar pogađa za 2:0 te stavlja točku na i ove utakmice.

HŠK Posušje prvih 11: Galić-J.Barišić,Brekalo,Bošković,T.Barišić-Landeka(C),Vranjić,J.Serdarušić-Begić,Bešlić,Bubalo