Ove nedjelje izbori za članove vijeća MZ Grada Širokog Brijega

PRO Oglas

Ove nedjelje, 21. siječnja 2024. godine u vremenu od 09,00 do 16,00 sati održati će se izbori za članove vijeća mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega.

Ponovno vam prezentiramo potvrđene kandidatske liste koje je potvrdilo Gradsko izborno povjerenstvo, kao i lokacije na kojima se nalaze ta biračka mjesta.

NEOVISNI KANDIDATI
PREDLAGATELJ: Toni Alilović


1. TONI (BLAGO) ALILOVIĆ
2. IVAN (MARIO) ĐOLO
3. DARKO (JADRANKO) PUTICA
4. MARIJA (STOJAN) MARUŠIĆ
5. TOMISLAV (SLOBODAN) DAMJANOVIĆ
6. DARKO (NIKOLA) DAMJANOVIĆ
7. JAGO (PERO) PUTICA
8. MARIO (DRAGO) MILIČEVIĆ
9. IVAN (DRAGO) KVESIĆ
10. MATE (TIHOMIR) LJUBIĆ
11. MIRKO (ZDENKO) KVESIĆ

Glasuju birači iz slijedećih ulica i naselja:
BIOGRACI, CERNICA, MARUŠIĆA MALA, PODGRADINA

OŠ BIOGRACI


NEOVISNI KANDIDAT
Predlagatelj:Miro Marušić

1. MIRO (NENAD) MARUŠIĆ

NEOVISNI KANDIDATI
PredlagateljI: Dragan Marušić, Ivo Šušak

2. MARIJO (IVAN) MARUŠIĆ
3. KARLO (MARKO) KRALJEVIĆ
4. DRAGAN (MILJENKO) ŠUŠAK
5. DRAGAN (ZORAN) MARUŠIĆ
6. DOBROSLAV (JOSIP) ŠUŠAK
7. TONĆO (KARLO) MARUŠIĆ
8. FRANO (MIROSLAV) SESAR
9. JOZO (GOJKO) ŠUŠAK
10. ANTE (RAJKO) HRKAĆ
11. IVO (ANTE) ŠUŠAK
12. MARIJAN (IVAN) PENAVIĆ

Glasuju birači iz slijedećih ulica i naselja:
PRIBINOVIĆI, BUHAČEVINA, LJUTEŠ, BRIG,GRABOVINA, MARUŠIĆI, KARDINALA ALOJZIJA STEPINCA ( PARNI OD BROJA 4 I DALJE, NEPARNI OD BROJA 7 I DALJE ), ŠIROKOBRIJEŠKA, ŠIROKOBRIJEŠKA I., GOSPOJINSKA (PARNI BROJEVI OD 8 I DALJE, I NEPARNI BROJEVI OD 9 I DALJE), KULJIĆA MLADOSTI (NEPARNI OD 5 PA DALJE, PARNI OD 12 PA DALJE, SVI BB), MOKARSKA, MOKARSKA I., MOKARSKA II., FRA JANKA BUBALA, FRA BRANKA ŠUŠKA, FRA VOJISLAVA MIKULIĆA, FRA VENCELA KOSIRA, FRANJEVAČKA, KRALJA ZVONIMIRA, KNEZA DOMAGOJA

GIMNAZIJA FRA DOMINIKA MANDIĆA

HDZ BiH TO BUHOVO


1. LJUPKO (VINKO) GALIĆ
2. MIRKO (ZDENKO) ĆOSIĆ
3. IVAN (ŽELJKO) ŠKEGRO
4. FRANO (SLAVO) ĆOSIĆ
5. FRANJO (FERDO) SABLJIĆ
6. STIPE (ŽELJKO) ŠKEGRO
7. ŽELJKO (PERO) TOPIĆ
8. JOSIPA (MIROSLAV) ĆOSIĆ
9. PETAR (VINKO) TOPIĆ

Glasuju birači iz slijedećih ulica i naselja:
BUHOVO, SABLJIĆI, ŠKEGRE, TOPIĆI

OŠ BUHOVO


HDZ BiH TO CIGLANA


1. MIRKO (VID) ČULJAK
2. MARKO (MLADEN) ZELENIKA
3. IVAN (DRAGAN) ĆUŽE
4. MIRKO (FRANJO) ĆUŽE
5. MARICA (PETAR) ĆUBELA
6. ANĐELKA (VESNA) ĆUBELA
7. DARKO (ZDRAVKO) KOPILAŠ
8. JOSIP (VLADO) BOKŠIĆ
9. DAVOR (ŽARKO) KOPILAŠ
10. VLATKO (GRGO) KOPILAŠ
11. ŽELJKO (DRAGO) ĆAVAR

Glasuju birači iz slijedećih i naselja:

DONJI GRADAC, BOKŠIĆI, BOŠNJACI, ĆORIĆI, ČULJCI, GOMILA, KOPILAŠI, LONČARI, NIKOLIĆI, OROVNIK, , TOMIĆI, ZELENIKE, GORNJI GRADAC, CEROVINA, CRLJEVAČ, ĆAVARI, DRAGA, GOSTUŠA, RADEŠICE, RESNICA, ROTIM, ŠUBIĆA KUĆA

OŠ PROVO

GRUPA GRAĐANA – CRNAČ NA 1. MJESTU

(Frano Jurilj, Josip Naletilić, Nikola Zeljko)

1. NENAD (PAVO) REZIĆ
2. ANDRIJAN (ŽARKO) KARAČIĆ
3. SVEN (MLADEN) KARAČIĆ
4. IVAN (STANKO) KARAČIĆ
5. FILIP (MARIJO) ZELJKO
6. IGOR (IVAN) REZIĆ
7. VINKO (VESELKO) ZELJKO
8. MARIO (ANTE) RAJIČ
9. IVAN (DRAGO) ZOVKO
10. MATE (ANDRIJA) ZOVKO
11. MATE (ROBERT) NALETILIĆ

Glasuju birači iz naselja:
DONJI CRNAČ, DUŽICE, KAMENIŠ, KRIVAČA, KRŠ, NJIVE, PADINA, PRŽENUŠE, SELINE, SOLDE, ŠUDUROVA GLAVICA, ZEČEVINA, ZELJKINA GLAVICA, GORNJI CRNAČ, CRNAČKA LADINA, DONJI DOBRINJ, GORNJI DOBRINJ, MILJKUŠA, PODE, RASTUŠA, ZAGOMILJE, ZAVRATILA

OŠ CRNAČ


NEOVISNI KANDIDATI

Predlagatelji: Ferdo Galić, Mladen Galić, Stanko Galić


1. FERDO (ANTE) GALIĆ
2. MLADEN (ANTE) GALIĆ
3. STANKO (IVAN) GALIĆ
4. CVITAN (JAKOV) SOLDO
5. ŽELJKO (IVAN) GALIĆ
6. MILJENKO (STJEPAN) GALIĆ
7. IVAN (BORO) SOLDO
8. VESNA (ANĐELKO) GALIĆ
9. DRAŽAN (ANĐELKO) GALIĆ

Glasuju birači iz naselja:

CRNE LOKVE, GALIĆA MALA, GALIĆI, GRBEŠE, KIDAČKE NJIVE, MEDINE STANINE, SOLDE,

MZ CRNE LOKVE


HDZ BiH TO DESNA OBALA


1. VILSON (MLADEN) CRNJAC
2. BORISLAV (IVAN) ZOVKO
3. MARIJA (VJEKOSLAV) SESAR
4. MARIO (DAMIR) BARBARIĆ
5. TOMISLAV (IVAN) BREKALO
6. MARKO (IVAN) GRBEŠIĆ
7. LJILJANA (MILE) MIKULIĆ
8. ANTE (ZDRAVKO) VICAN
9. OGNJEN (PETAR) KARAČIĆ
10. MILE (BLAGO) GRBEŠIĆ
11. IVA (TOMICA) CRNJAC
12. DAVOR (MIROSLAV) BOŠNJAK
13. DANE (IVAN) KOŽUL
14. DRAGAN (VLATKO) SOLDO
15. RUŽICA (GOJKO) GALIĆ

Glasuju birači iz slijedećih ulica i naselja:
FRA ZDENKA GALIĆA (SVI NEPARNI BROJEVI), PURINGAJSKA (SVI NEPARNI BROJEVI I PARNI BROJEVI OD 16 PA DALJE), PODSTRANA (SVI PARNI BROJEVI), CRNAČKA, STJEPANA RADIĆA, FRA BLAGE KARAČIĆA, KNEZA ZDESLAVA, KNEZA DRŽISLAVA, KNEZA VLADIMIROVIĆA, KNEZA MISLAVA, NEVIDINJSKA, VELEBITSKA, VELEBITSKA I., LEOPOLDA MADIĆA, TOMICE PENAVIĆA, NIKOLE TAVELIĆA, VITKOVA, VITKOV PRILAZ, HERCEG STJEPANA, MAJKE TEREZE, KARDINALA KUHARIĆA, VINKOVAČKA, VINKOVAČKA I., VUKOVARSKA, KREŠIMIROVA, TRPIMIROVA, BEKIJSKA, , MATE BALOTE, ANTE KOVAČIĆA, VJNCESLAVA NOVAKA, JOSIPA KOZARCA, TEOFILA SLIŠKOVIĆA, ĆAVAROVA CESTA, BISKUPA ĆIRILA KOSA, KRALJA TVRTKA, BUDAKOVA, IVANA MERZA, FRANKOPANSKA, FRANKOPANSKA I., DUBRAVSKA, NJIVICE, HRVOJA VUKČIĆA, MARINA DRŽIĆA, IVANA GUNDULIĆA, NIKOLE ŠUBIĆA ZRINSKOG, LJUDEVITA GAJA, TINA UJEVIĆA, GRGURA NINSKOG, ANDRIJE KAČIĆA MIOŠIĆA, KOSA, JAPLANIČKA, SILVIJA STRAHIMIRA KRANJČEVIĆA, ANTUNA MIHANOVIĆA, TRG DR. ANTE STARČEVIĆA, AUGUSTA ŠENOE, KARDINALA ALOJZIJA STEPINCA (BROJ 2 I NEPARNI DO BROJA 5), TRG SVETOG ANTE,

MALA ŠKOLA-ŠIROKI BRIJEG


HDZ BiH TO DOBRIČ-PROVO-GRABOVA DRAGA

1. VLADO (BOŽE) MARIĆ
2. NIKOLA (PAVO) MARIĆ
3. VLADO (MIRKO) BOŠNJAK
4. VELIMIR (VLADO) BOŠNJAK
5. ZORAN (DRAGUTIN) BLEKO
6. STJEPAN (FRANO) MARIĆ
7. DRAGAN (ŽARKO) ĆUBELA
8. GORAN (ZORAN) MARTIĆ
9. DRAGAN (GRGO) MARIĆ
10. IVICA (FRANJO) SESAR
11. TONI (SLAVKO) MARIĆ

Glasuju birači iz slijedećih naselja:
DOBRIČ, BLEKE, ĆOSIĆI, KULINARI, MARIĆI, MEJAŠI, SLAVIĆI, ŽVATIĆ, GRABOVA DRAGA, ĆUBELE, KULETINA, RADOLJKOVINE, ŽIVIČA, PROVO, PUSTE NJIVE,

HRVATSKI KULTURNI DOM DOBRIČ


NEOVISNI KANDIDATI


PREDLAGATELJI: Ivan Perko, Ivan Cigić, Mirko Cigić
1. IVAN (MIRKO) CIGIĆ
2. IVAN (MARKO) PERKO
3. MATE (ZLATAN) HRKAĆ
4. ANTE (PERO) ĆORIĆ
5. IVAN (MIROSLAV) GRBEŠIĆ
6. MIRKO (IVAN) CIGIĆ
7. VINKO (JOZO) SOLDO
8. JOSIP (VLADO) SPAJIĆ
9. IVICA (MIRKO) VULETIĆ

Glasuju birači iz naselja:
DOBRKOVIĆI, CIGIĆI, ĆORIĆI, GRBEŠIĆI, PERKE, SOLDE

OŠ DOBRKOVIĆI


HDZ BiH TO DUŽICE


1. HRVOJE (TOMO) SOPTA
2. STANKO (VLADO) ŠANTIĆ
3. IVAN (ČOLAK) DRAGO
4. ŽELJJKO (JOZO) SOPTA
5. ROSAN (MILE) SOPTA
6. MARKO (IVAN) KVESIĆ
7. IRENA (VINKO) KNEZOVIĆ
8. NEDJELJKO (STANKO) SOPTA
9. VLADO (GOJKO) MIKULIĆ

Glasuju birači iz naselja:

DUŽICE, SMOKIRNJE,SMOKINJE, VRATLO, DONJE DUŽICE, GORNJE DUŽICE

OŠ DUŽICE

HDZ BiH TO IZBIČNO


1. SLAVEN (MARINKO) CRNJAC
2. BERISLAV (MARINKO) PAVKOVIĆ
3. TIHOMIR (MILE) CRNJAC
4. TOMISLAV (STOJAN) CRNJAC
5. DRAGAN (DARINKO) SOLDO
6. KREŠIMIR (BOŽE) PAVKOVIĆ
7. IVAN (MIRKO) CRNJAC

Glasuju birači iz naselja:
GORNJA BRITVICA, PRUSINE, VELIKI LISKOVAC, VRANKOVIĆI, ŽUKOVIĆI, IZBIČNO, CRNJCI, HRKAĆI, PAVKOVIĆI, DONJA BRITVICA, CRNJCI, MALI LISKOVAC, SOLDE, TRIBOŠIĆ

OŠ IZBIČNO


HDZ BiH TO JARE


1. IVAN (ZDRAVKO) GILJA
2. NIKOLA (KREŠO) BEVANDA
3. IGOR (MATE) ZELENIKA
4. GORAN (ŽELJKO) LUGONJA
5. ANTONIO (MARINKO) BUDIMIĆ
6. NELA (TIHOMIR) LUGONJA
7. ROBERT (DRAGAN) BUHAČ
8. FILIP (ZDRAVKO) TADIĆ
9. MARKO (ZDRAVKO) BEVANDA

NEOVISNI KANDIDATI

Predlagatelji: Ivan Lasić, Ivan Buhač


10. IVAN (STANKO) LASIĆ
11. JURE (VESO) PRIMORAC
12. ANITA (MARKO) ĆORIĆ
13. TOMISLAV (MIRO) ZOVKO
14. GORDON (BOŽO) ZELENIKA
15. IVAN (BOŽE) PRIMORAC
16. IVAN (VINKO) PRIMORAC
17. MARKO (RANKO) BUHAČ
18. IVAN (MILE) BUHAČ
19. IVANA (IVAN) BUHAČ
20. MARIO (ZDRAVKO) BUHAČ

Glasuju birači iz naselja:
JARE, BUHAČI, PETIĆI, LASIĆI, STAJETINA, ZOVKINA MALA

OŠ JARE


GRUPA GRAĐANA – ZA BOLJE KNEŠPOLJE
(Mate Ćorić, Tomislav Kvesić)

1. ROMEO (RADICA) SOLDO
2. TOMISLAV (ZLATAN) BARBARIĆ
3. MARIJO (ILIJA) ĆAVAR
4. BERNARD (PAVO) GLAVINA
5. MILAN (BOŽO) PRSKALO
6. STOJAN (TADIJA) BARBARIĆ
7. MARIN (ZORAN) GLAVINA
8. ILIJA (BERNARD) BARBARIĆ
9. MARKO (KARLO) SOLDO
10. KRISTIJAN (IVAN( ZOVKO
11. STIPE (DRAGO) ĆORIĆ
12. SLAVEN (TONI) ĆAVAR
13. STANKO (DANE) BARBARIĆ
14. MARIO (PERO) PRSKALO
15. TOMISLAV (DAMIR) ĆORIĆ

Glasuju birači iz slijedećih ulica i naselja:
KNEŠPOLJE, BARABARIĆI, BOŠNJACI, BROD, DUBRAVA, GLAVINOVE KUĆE, PRSKALOV DOLAC, SVRZE, BLIDINJSKA, ČVRSNIČKA, ČABULJSKA, GALAČKA, BIOKOVSKA, FRA DIDAKA BUNTIĆA(PARNI BROJEVI OD 150 DO 162 NEPARNI BROJEVI OD 125 DO 161), ULICA POBIJENIH FRANJEVACA) SVI BROJEVI OD 21 I SVI BB)

OŠ KNEŠPOLJE


HDZ BiH TO LIJEVA OBALA


1. JOSIP (IVAN) VIDOVIĆ
2. MARKO (KARLO) ĆAVAR
3. TOMISLAV (MIROSLAV) MANDIĆ
4. IGOR (STANKO) ZADRO
5. EVA (TOMISLAV) TOPIĆ
6. ZORAN (ANTE) VIDOVIĆ
7. VIKTOR (NENAD) PLANINIĆ
8. IVAN (ANTE) MEDIĆ
9. SNJEŽANA (VINKO) MANDIĆ
10. ZORAN (GOJKO) ŠAKOTA
11. KATARINA (ZORAN) VIDOVIĆ
12. JURE (JOZO) NALETILIĆ
13. TOMISLAV (KREŠO) NALETILIĆ
14. KARLO (ANĐELKO) VUKOJA
15. MIRELA (VESELKO) BARBARIĆ

Glasuju birači iz slijedećih ulica i naselja:
DR. JURE GRUBIŠIĆA, FRA NIKOLE KORDIĆA, KRALJICE JELENE, RUĐERA BOŠKOVIĆA I BANA JELAČIĆA, FRA ANĐELA KRALJEVIĆA, FRA DIDAKA BUNTIĆA (OD BROJA 1. DO BROJA 121 NEPARNI I BROJA 2 DO 148 PARNI), KRALJA TOMISLAVA, MARKA MARULIĆA, MATIJE GUBCA, FRA MIRKA MATIJEVIĆA, PETRA SVAČIĆA, JURIJA DALMATINCA, DINKA ŠIMUNOVIĆA, BOŠNJAKOVO BRDO, TRG GOJKA ŠUŠKA, TRG RATNIH ŽRTAVA, TRG ŠIROKOBRIJEŠKIH ŽRTAVA, A.G. MATOŠ, BRANKA PETRA LJUBIČIĆA, BRAĆE ŠIMIĆA, FRA. GRGE MARTIĆA, FRANE GRBEŠIĆA, IVANA MEŠTROVIĆA, ŠTROSMAJEROVA, FRA MIRKA ĆOSIĆA, IZIDORA KRŠNJAVIJA, FRA RAFE BARIŠIĆA, FRA LUCIJANA KORDIĆA I IVANA SOPTE, BRANIMIROVA, , LISE, LIŠTICA, ANDRIJE MEDULIĆA, IVANA ZAJCA, ZAGREBAČKA, KVATERNIKOVA, EUGENA KUMIČIĆA, SPLITSKA, MOSTARSKA, HUMSKA, ORLOVAČKA, OBILAZNA CESTA (OD BROJA 1 DO BROJA 20), IVANA ZAJCA I., IVANA ZAJCA II., FRA JAKOVA BUBALA, KVATERNIKOVA I., KVATERNIKOVA II., KRSTAČE, FRA MIRKA KRALJEVIĆA, KRALJICE KATARINE, DUBROVAČKA, FRA DOMINIKA MANDIĆA, VARAŽDINSKA, BLATSKA, IVANA MAŽURANIĆA, VATROSLAVA LISINSKOG, MATE LOVRAKA, VLAHE BUHOVCA, MAKA DIZDARA, SARAJEVSKA, ILIRSKA, LIŠKA, DR. ĐURE BASLERA

MZ LIJEVA OBALA


HDZ BiH TO LJUBOTIĆI


1. LUKA (VINKO) GALIĆ
2. DRAGO (ZLATKO) GALIĆ
3. ZVONIMIR (VINKO) GALIĆ
4. HRVOJE (MILJENKO) KNEZOVIĆ
5. TONI (ANĐELKO) GALIĆ
6. MARKO (IVAN) KNEZOVIĆ
7. TOMISLAV (ANĐELKO) ŠAKOTA
8. ANTONIO (JOZO) BREKALO
9. MARKO (ZDENKO) KVESIĆ
10. IVAN (DRAGAN) VUKOJA
11. JOZO (MARKO) VUKOJA

Glasuju birači iz naselja:
LJUBOTIĆI, GALIĆI, KVESIĆI, LONČARUŠA, LJUBIĆI, PODSTRANA, ŠAKOTE, ŠARIĆA DUBRAVA, VUKOJE

OŠ LJUBOTIĆI


NEOVISNI KANDIDATI
Predlagatelji: Pero Ćorić, Davor Lončar, Velimir Čović

1. NEDJELJKO (MARKO) BOKŠIĆ
2. DAMIR (MARKO) ČOVIĆ
3. MLADEN (GOJKO) TOLE
4. DAVOR (PERO) LONČAR
5. TIHOMIR (ILIJA) MILIĆEVIĆ
6. DRAŽAN (ŽARKO) MUSTAPIĆ
7. VELIMIR (MARINKO) ČOVIĆ
8. STANKO (IVAN) MILIĆEVIĆ
9. MARIO (DAMIR) MARIJANOVIĆ
10. ANTONIO (DANE) ČOVIĆ
11. JOSIP (VESELKO) ČOVIĆ
12. OLIVER (ŽARKO) KOŽUL
13. VELIMIR (VESELKO) LASIĆ
14. NIKICA (ILIJA) PUŠIĆ
15. MIRO(STJEPAN) TOLE

Glasuju birači iz naselja:
LJUTI DOLAC, BILIŠIĆI, JONIĆI, ŠAJINOVIĆI

OŠ LJUTI DOLAC


HDZ BiH TO MOKRO


1. MARKO (BOŽO) SLIŠKOVIĆ
2. ANTONIJA (DAMIR) KRALJEVIĆ
3. VLADIMIR (IVAN) ĆUŽIĆ
4. ANTE (IVAN) ĆUŽIĆ
5. ANA (MILJENKO) ĆUŽIĆ
6. BLAŽ (STJEPAN) KRALJEVIĆ
7. FRANO (JOZO) ĆEŠKIĆ
8. IVAN (VLADO) KRALJEVIĆ
9. IVAN (FRANO) JELIĆ
10. GORAN (STANKO) RAMIĆ
11. ŽARKO (BRANKO) ĆUŽIĆ

Glasuju birači iz slijedećih naselja:
DUBOKO MOKRO, MOKRO, ĆUŽIĆI, KRALJEVIĆI, MATIJEVIĆI, NAKIĆI, ŠLIŠKOVIĆI,

OŠ MOKRO


HDZ BIH TO PRIVALJ


1. DARIO (BALGO) KNEZOVIĆ
2. MILJENKO (ŽARKO) LOVRIĆ
3. ANTE (DOMINIK) MUSA
4. DAVID (ZORAN) LOVRIĆ
5. MARKO (ZORAN) KNEZOVIĆ
6. MIJO (STANKO) GALIĆ
7. IVAN (FRANO) MUSA
8. DANIJEL (FERDO) GALIĆ
9. KREŠIMIR (BRANKO) MUSA

Glasuju birači iz slijedećih naselja:

PRIVALJ, ČOLACI, GALIĆI, IVANKOVIĆI, LOVRIĆI, MUSE, PINJUHI, SELINE, VISOKA GLAVICA,

OŠ PRIVALJ


HDZ BIH TO RASNO


1. JOZO (ADAM) BRKIĆ
2. JOZO (ŽELJKO) BRKIĆ
3. MARKO (ŠIMUN) BRKIĆ
4. IVAN (TOMISLAV) ČOLAK
5. ANTONIO (STANKO) KRALJEVIĆ
6. STOJAN (JAKOV) KVESIĆ
7. ANTE (MILAN) MUSA
8. MARKO (ZLATAN) SKOKO
9. MATE (MLADEN) SKOKO

Glasuju birači iz slijedećih naselja:
RASNO, ČERKEZI, KOSMAJ, PODGLAVICA, STAJE, DONJE RASNO, GORNJE RASNO

OŠ RASNO


HDZ BIH TO TRN


1. FRANO (MARINKO) JELIĆ
2. ANTE (MIRKO) PAVKOVIĆ
3. MARIJA (BLAGO) ŠAKOTA
4. PATRICIJA (MARIOFIL) GALIĆ
5. DANIJEL (MARKO) MUSA
6. DAMIR (MIRO) KRALJEVIĆ
7. ANTONIO (ZLATAN) KRALJEVIĆ
8. TOMISLAV (JOZO) JELIĆ
9. IVAN (SREĆKO) SLIŠKOVIĆ
10. NIKOLA (MIRO) VULETIĆ
11. JOSIP (ŽELJKO) ŠUŠAK
12. TOMISLAV (MILJENKO) ČERKEZ
13. GRGO (ANDRIJA) PERKO
14. FRANJO (DRAŽEN) MARUŠIĆ
15. DAVID (MIRO) HRKAĆ

Glasuju birači iz slijedećih ulica i naselja:
TRN, JELIĆI, RASKRŠĆE VAGAN,ZAVOZNIK, DUBRAVA, KRIVAČE, VAGANSKA, VAGANSKA I., VAGANSKA II., VAGANSKA III., VAGANSKA IV., VAGANSKA V., ZVONIMIRA REMETE, ILINDANSKA, ILINDANSKA I., ILINDANSKA II., ILINDANSKA III.,TRNOPOLJSKA, NEVIDINJSKA I., BLEIBURŠKA, BLEIBURŠKA I.,VINOGRADSKA, IVE PILARA, BELUVE, VRANSKA, INDUSTRIJSKA, RUDARSKA, JELOVA, ZAVOZNIČKA, ZAVOZNIČKA I., KRČ, BISKUPA ALOJZIJA MIŠIĆA, MOSORSKA, TRNSKA CESTA, UGROVAČKA, OVČJI BROD, OVČJI BROD I., OVČJI BROD II., OVČJI BROD III.,VIGNJEVA, RIJEČNA, GOSPOJINSKA (NEPARNI BROJEVI DO 7, PARNI BROJEVI DO 6) KULJIĆA MLADOSTI (NEPARNI DO 3, PARNI DO 10)

OŠ TRN


HDZ BiH TO TURČINOVIĆI


1. PERO (FRANJO) BUBALO
2. PERO (IVAN) KOŽUL
3. IVAN (VESELKO) KOVAČIĆ
4. MARIO (IVAN) BUBALO
5. DRAGAN (STANKO) KOŽUL
6. JOSIP (BRANKO) BUBALO
7. MARIO (VESELKO) KOVAČIĆ
8. ANDRIJA (STOJAN) BILAĆ
9. DOMAGOJ (NIKOLA) BUBALO
10. MARIO (IVAN) KOŽUL
11. ANTE (IVICA) JURILJ

Glasuju birači iz slijedećih naselja:
TURČINOVIĆI, BILAĆI, CERINA, JURILJI, KOŽULI, KOVAČIĆI, VRLJUŠIĆI,

OŠ TURČINOVIĆI

NEOVISNI KANDIDATI

Predlagatelj: Mile Ljubić


1. MARKO (MIRKO) LASIĆ
2. DAVOR (JOZO) LASIĆ
3. JURE (BOŽE) MATIJEVIĆ
4. JOSIP (MIRKO) LOVRIĆ
5. JOSIP (STANKO) LJUBIĆ
6. MARIO (IVAN) LOVRIĆ
7. TOMISLAV (DRAGO) ZOVKO
8. JOSIP (DRAGO) KRALJEVIĆ
9. DRAGAN (IVAN) KOSIR
10. IVICA (PERO) LOVRIĆ
11. FILIP (ROBERT) PRIMORAC
12. BORIS (ILIJA) LJUBIĆ
13. STANKO (ZDRAVKO) ZOVKO
14. IVAN (MIRKO) ZOVKO
15. MILE (GOJKO) LJUBIĆ

Glasuju birači iz slijedećih naselja:
UZARIĆI, DONJI UZARIĆI, GORNJI UZARIĆI,

OŠ UZARIĆI

Vaš komentar

SLUČAJ "AMIR GROSS KABIRI"

POSLJEDNJE OBJAVLJENO

Protected by Security by CleanTalk