Posuške nogometašice nadigrale željezničarke

PRO Oglas

Nogometašice ŽNK Inter su na krilima Ana-Marije Ćesić s 3:0 pobijedile ŽNK Željezničar 2011 iz Bosanske Krupe u 7. kolu Prve ženske nogometne lige FBiH po iznimno hladnom i kišovitom vremenu.

Inter se unatoč terenskoj inicijativi poprilično mučio sa Željezničarom u prvom dijelu. Unatoč posjedu nije uspijevao ozbiljnije ugroziti gol gostujuće ekipe.

Odlučujući potez u nastavku napravio je glavni trener domaćih Toni Kovač koji u igru ubacuje Ana-Mariju Ćesić, koja će mu nakon svega donijeli sreću i radost.

Inter je poveo u 55. minuti golom upravo Ćesić nakon sjajnog ubačaja s desne strane Anice Čuture. U 72. minuti Posušanke se odvajaju na dva razlike preko Marte Landeke koja glavom, nakon sjajne asistencije Ćesić, lijepo pogađa za 2:0.

Nije to zaustavilo domaćina, do trećeg gola stigli su u 77. minuti preko najbolje igračice Ćesić koja je solo prodorom potvrdila pobjedu i nova tri boda za Inter.

U sljedećem kolu Inter gostuje u Zenici kod Čelika u borbi za sami vrh.