Prvi poraz nogometaša Ljubuškog ove sezone

U utakmici 18. kola Druge lige FBiH, skupina „Jug“ nogometaši Ljubuškog poraženi su u gostima od Kamšenice rezultatom 3:2 (1:1).

Izabranici Ivana Vukadina nanijeli su prvi poraz izabranicima Damira Vučića u ovoj sezoni.

Nakon dvije nespretne reakcije u domaćoj obrani, NK Ljubuški došao je u 24′ u vodstvo preko Buhača, da bi u 30′ utakmice domaći igrač Bagarić nesebično asistirao Joziću za poravnanje, a 1:1 je ujedno bio i rezultat prvog poluvremena.

Kamešnica je u drugom poluvremenu ubacila u brzinu više i pokazala da zaslužuju puno više nego što ljestvica kaže. Dvije prigode nije iskoristio Krezo, a do vodstva domaći dolaze preko istog igrača u 63′ utakmice. Ljubušaci već u 67′ utakmice dolaze do poravnanja. Međutim, nezaustavljivi Stjepan Krezo u 84′ postiže svoj drugi gol za pobjedu Kamešnice od 3:2 i veliko slavlje domaćina u Podhumu.