Raspoložena Igokea izdominirala na Pecari protiv Širokog

PRO Oglas

U okviru 10. kolo Lige 6 za prvaka košarkaši Širokog poraženi su od Igokee s rezultatom 61:95 u dvorani Pecara.

U utakmici bez velikog rezultatskog značaja oba trenera su koristili igrače koji su u posljednje vrijeme manje igrali.

Gosti su od početka do kraja utakmice stalno bili u vodstvu i na kraju zasluženo pobijedili.

FOTOGRAFIJE na službenoj Facebook stranici portala OTPOR.Media:

Nakon izjednačenog početka utakmice gosti su dobili prvu četvrtinu s rezultatom 19:24, a za Široki je bio nezaustavljiv gostujući igrač Dalibor Ilić s 10 poena.

U drugoj četvrtini gledali smo tvrdu košarku s dobrim obranama , a domaći košarkaši su uspjeli postići samo 10 poena.

Igokea je dosta lagano na poluvrijeme otišla s + 11 koševa s rezultatom 29:40.

U trećoj Četvrtini je riješeno pitanje pobjednika s rezultatom 15:28, a domaćim košarkašima ništa nije polazilo za rukom.

Kod Širokog najbolji Matej Mandić s 18 koševa, dok kod gostiju raspoložen je bio Dalibor Ilić s 21.