Rukometaši Izviđača završili su svoj europski put u EHF Eurokupu

Rukometaši Izviđača završili su svoj europski put u EHF Eurokupu. Bolji od njih u dva susreta bila je Dukla iz Praga koja je u drugoj utakmici u Češkoj slavila 34:24 (17:11).

Od samog starta nije krenulo dobro za “Skaute”. Domaći su furiozno otvorili meč sa vodstvom od 4:0. Prvi gol za bosanskohercegovačke prvake postigao je Amir Muhović u osmoj minuti utakmice. Bili su izabranici Tonija Čoline na dva gola zaostatka u par navrata, međutim na odmor se otišlo sa pomalo velikih 17:11.

Imajući u vidu da su prvi meč u Ljubuškom izgubili dva razlike, veliki posao bio je pred rukometašima Izviđača u posljednjih 30 minuta. Nakon četiri minuta u nastavku Dukla je pobjegla na 20:11 i tada je bilo sve jasno ko ide u naredni krug natjecanja.

Do kraja meča razlika se povećavala, a utakmica je završena rezultatom 34:24.

Najučinkovitiji u redovima pobjednika bili su Marek Hlinka i Daniel Kristek s pet golova, dok su kod gostiju Mihael Bebek i Domagoj Alilović također postigli po pet pogodaka.