Široki pobijedio Slobodu na praznoj Pecari

Nogometaši Širokoga Brijega pobijedili su Slobodu 2:0 u susretu 2. kola Premijer lige BiH igranom u nedjelju pred praznim stadionom Pecara.
Širokobriježani nakon dva kola imaju stopostotan učinak uz gol razliku 3:0.

Vinko Rozić doveo je domaće u vodstvo u 22. minuti.

Erić je obranio pokušaj Marijana Ćavara, nakon toga nesporazum s Osmankovićem, lopta se odbija do Bože Vukoje koji vraća loptu Roziću, a ovaj drugi rutinski trese mrežu Tuzlaka.

Nakon asistencije, Vukoja se upisao i u strijelce. U 45. minuti susreta majstorski je pogodio iz slobodnog udarca.

U nastavku susreta izabranici trenera Ivice Barbarića kontrolirali su igru i posjed i čuvali vodstvo.

Sloboda je najbolju priliku imala u 63. minuti kada je Delić pucao iz voleja, a vratar Tomislav Tomić vrhunski obranio.

Do kraja susreta nije bilo nekih uzbuđenja te je Široki mirno priveo kraju utakmicu za odlično otvaranje sezone.

U 3. kolu Široki Brijeg gostuje Željezničaru dok će Sloboda u Tuzli igrati protiv Veleža.