Široki uvjerljivo slavio protiv Vojvodine na Pecari

Košarkaši Širokog u dvorani Pecara pred 2000 gledatelja savladali su Vojvodinu s 93:69 u okviru 12.kola ABA 2 lige.

Široki je odlično otvorio utakmicu s vodstvom 9:0, a početnu prednost su sačuvali do kraja prve četvrtine 28:19.

Gosti su se brzo vratili u utakmicu i došli na samo koš zaostatka (27:28) za samo tri minute druge četvrtine.

Posljednjih 7 minuta prvog poluvremena je bilo u znaku Širokog te su na poluvrijeme otišli s najvećom prednošću 48:35.

Nošeni odličnom podrškom s tribina košarkaši Širokog su u trećoj četvrtini sačuvali prednost te se u posljednjih deset minuta ušli s dvocifrenom prednosti 68:56.

Sjajnom igrom u posljednjoj četvrtini košarkaši Širokog su razbili Vojvodinu za konačnih 93:69.

Kod Širokog najefikasniji Luka Božić s 26 koševa, dok u porazu Vojvodine najviše je ubacio Uroš Banjac 18.

Odlična utakmica košarkaša Širokog je najbolji poziv za navijače da napune dvoranu u subotu protiv Podgorice.