Tuzla City nadigrala Zrinjski u Mostaru

HŠK Zrinjski Mostar poražen je na domaćem terenu od Tuzla City rezultatom 1:2. Tuzlaci su poveli već u 17 minuti golom Luke Lučića. Zrinjski dolazi do izjednačenja u 39 minuti golom Miljana Govedarice. A za konačnih 1:2 pogađa Huso Karjašević.

Tuzla City je svoju veliku formu potvrdila večeras u Mostaru. Momčad je ove zime preuzeo Husref Musemić trener koji je 2019. godine osvojio titulu i kup sa Sarajevom.

Tuzla City se pobjedom nad mostarskim Zrinjskim uključila u borbu za europsku poziciju.

HŠK ZRINJSKI: Varvodić, Bekić, Ćorluka, Magdić (od 23. minute Krešić), Jakovljević, Ljubić, Zlomislić, Todorović (od 71. minute Bašić), Juranović, Vukoja (od 71. minute Tičinović), Govedarica (od 58. minute Ivančić).

FK TUZLA CITY: Muminović, Barišić, Crnkić, Karjašević, Džafić, Badji (od 62. minute Ubiparip), Nukić, Doffo (od 90. minute Ramić), Lučić, Rustemović, Morris.