Uvjerljiva pobjeda Širokog protiv Zlatibora

Košarkaši Širokog u srijedu su u drugoj utakmici prvog ABA 2 turnira ove sezone svladali domaćina Zlatibor rezultatom 95:70.

Igrači Danijela Jusupa sjajno su otvorili utakmicu i već su nakon prve četvrtine vodili 27:11.

U drugoj četvrtini su održavali tu prednost i na predah otišli s +16, odnosno 48:32.

Zlatibor ni u trećoj četvrtini nije uspio ozbiljnije zaprijetiti raspoloženim Širokobriježanima koji su u posljednjih 10 minuta ušli s vodstvom od 18 poena razlike.

Konačni rezultat na semaforu pokazivao je 90:75 u korist Širokog koji je tako upisao prvu pobjedu u novoj sezoni ABA 2 lige.

Najefikasniji u redovima Širokog bio je Luka Božić s 22 poena i 15 skokova, a pratio ga je Mate Vucić sa 17 poena. Najbolji u redovima Zlatibora bio je Dušan Kutlešić sa 17 poena, piše jabuka.tv.

Široki je ovom utakmicom završio nastup na prvom ABA 2 turniru ove sezone. Podsjetimo, u prvoj utakmici je teško poražen od Borca 69:94.