Lijeva Obala je pobjednik 21. izdanja Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokoga Brijega.

Oni su u srijedu na Pecari u velikom finalu s 2:1 pobijedili Knešpolje.

Lijeva Obala povela je već u šestoj minuti golom Davida Zovke.

Knešpolje se brzo oslobodilo pritiska, ali nisu imali opasnijih prilika po protivnički gol.

Dobru priliku za povećanje vodstva Lijeva Obala imala je u 27. minuti kada je šutirao Marko Mikulić, ali su Knešpolje spasili David Barbarić i vratar Marko Kožul.

Kazna za propušteno stigla im je samo dvije minute kasnije kada je Jure Glavina ubacio, a Emil Ćavar glavom pogodio za 1:1.

S tim rezultatom se otišlo i na predah.

U drugom poluvremenu nije bilo uzbuđenja sve do 56. minute kada Lijeva Obala dolazi do novog vodstva, a strijelac je bio Pero Ševo.

Knešpolje je pokušavalo doći do novog izjednačenja, ali nisu uspjeli ozbiljnije zaprijetiti golu Lijeve Obale.

David Zovko je u 74. minuti vidio da je Kožul malo udaljeniji od svog gola pa ga je probao iznenaditi udarcem s centra, a lopta odlazi malo pored stative.

Rezultat se do kraja utakmice više nije mijenjao i Lijeva Obala dolazi do svog drugog naslova, osvetivši se tako Knešpolju za poraz u prošlogodišnjem finalu.

Lijeva Obala će tako predstavljati Široki Brijeg na završnici Lige Hercegovine koja se igra u Stocu.