VIDEO Sportašice iz Širokog Brijega osvojile medalju za reprezentaciju Bosne i Hercegovine

PRO Oglas

U Dubrovniku se za vikend održao Međunarodni turnir na kojem je sudjelovalo 15 država i preko 1 500 sportaša. Pokrovitelj Međunarodnog turnira u Dubrovniku je Turistička zajednica grada Dubrovnika kao i Grad Dubrovnik. Turnir je trajao 3 dana. Seniorke Hrvatskog cheerleading kluba Široki predstavljale su Bosnu i Hercegovinu u dvije discipline.

Valentina Kraljević i Natalija Galić osvojile su zlato u duo disciplini te su se plasirale u top 30 najboljih nastupa. Iz tog razloga u nedjelju večer čekao ih je još jedan nastup gdje su se trebale boriti za novčanu nagradu. Nažalost zbog lakše ozljede kod Valentine odustalo se od nastupa u top 30. Donesena je odluka da se ne riskira jer je sezona na svom početku i uskoro cure očekuje još natjecanja.

U solo disciplini Bosnu i Hercegovinu predstavljala je Nikolina Čolak. Nakon samo 24 sekunde nastupa ostala je bez glazbe zbog tehničkih problema. Ostatak nastupa, točnije minutu i 6 sekundi izvela je uz podršku mnogobrojne publike u Dubrovniku koji su je vodili pljeskom do kraja. Njena reakcija kada se glazba stišala oduševila je čak i suce koji su pljeskali zajedno sa publikom do kraja nastupa. Ponuđeno joj je ponavljanje nastupa koje je Nikolina odbila, suci su je bodovali prema izvedenom i osvojila je zlatnu medalju. U top 30 nažalost Nikolina nije uspjela osvojiti novčanu nagradu, završila je na sedmom mjestu.

@nikolina_colak Zlatna medalja. 🥇🏆 #fyp #fypシ #foryou #foryoupage #for #cheerleading #cheerleader #nationalteam #bosniaandherzegovina #hiphop #dance #gold #golden #smile #happines #winner #dubrovnik ♬ We Are The Champions – Galileo & The Cast Of 'We Will Rock You'