Započelo 21. izdanje MNL MZ Grada Širokog Brijega. Desna Obale, Ciglana Gradac i DPGD uzeli prve bodove

Večeras je počelo 21. izdanje Malonogometne lige mjesnih zajednica Grada Širokog Brijega.

U prvom susret momčad Desna Obale je svladala Oklaje s 4:1

U 4. minuti Marko Sabljić je doveo Desnu Obalu u vodstvo i tako postao prvi strijelac ovogodišnje MNL MZ Grada Široki Brijeg.

Domagoj Karačić početkom drugog poluvremena je udvostručio vodstvo Desne Obale, a dvije minute kasnije na 2:1 smanjio je kapetan Zoran Zovko.

Do kraja utakmice momčad Desne Obale s dva pogotka Domagoje Karačića i Marka Sabljića dolazi do sigurne pobjede 4:1.

Nakon prve utakmice slijedilo je svečano otvaranje ovogodišnjeg 21. izdanja Lige MNL MZ Grada Širokog Brijega.

Turnir je svečano otvorio gradonačelnik Širokoga Brijega Miro Kraljević zaželjevši svima puno sreće.

Božji blagoslov udijelio je fra Željko Ćorić.

U drugom susretu CIglana Gradac je svladala Crnač s 3:1.

Pogodcima Ivana i Andrije Ćavara Ciglana Gradac je nakon prvog poluvremena imala vodstvo od 2:0.

Zvone Ćavar u 25. minuti pogotkom za 3:0 je riješio pitanje pobjednika, a do kraja utakmice Crnač je tek uspio smanjiti pogotkom Luke Bošnjaka za konačan rezultat od 3:1.

U posljednjem susretu ekipa Dobrič–Provo-Grabova Draga je slavila protiv Dužica s 4:3 nakon nekoliko preokreta na utakmici.

Dužice su pogotkom Frane Čolaka došli u vodstvo u 29. minuti, a minutu kasnije Domagoj Marić je poravnao.

Domagoj Marić pogotkom u 32. minuti donosi potpuni preokret od 2:1 za momčad Dobrič–Provo-Grabova Draga.

Dvije minute kasnije pogotkom za Dužice Mate Čolak je poravnao na 2:2.

Mate Šimić u 38. minuti donosi momčadi Dužica vodstvo od 3:2, a s dva pogotka Domagoja Marića i Ivana Bošnjaka ekipa Dobrič–Provo-Grabova Draga dolazi do novog velikog preokreta i pobjede od 4:3.