U dvorani Kina Borak u Širokom Brijegu održan je Izbor za Fotomodela Zapadnohercegovačke županije – jedan od najiščekivanijih događaja godine koji je okupio brojne posjetitelje, ljubitelje mode i stila.
Dvodnevni program započeo je Models Campom, kroz koji su kandidatkinje prošle edukacije i radionice uz nutricionisticu Karolinu Galić i fitness trenericu Ilijanu Bodlović (Fitness Anny). Pripreme su uključivale koreografije, zdravu prehranu i rad na samopouzdanju.

Na završnoj večeri natjecateljice su se predstavile u tri izlaza: sportski (Fitness Anny), modno-mladalački (Butik IN) i večernji glamur (Butik Vita Posušje). Publika je uživala i u nastupima HCK Široki i pjevačice Ivane Jukić.
Stručni žiri proglasio je Viktoriu Soldo iz Širokog Brijega pobjednicom večeri, koja je ponijela dvostruku titulu: Fotomodel Publike ŽZH i Top Fotomodel ŽZH.
Na federalni izbor plasirale su se i:
Marija Soldo – Media Face ŽZH
Filipa Bašić – New Face ŽZH
Barbara Kolobarić – Top Model Fashion M ŽZH
Natalija Galić – II. pratilja Fotomodela ŽZH
Tereza Alpeza – I. pratilja Fotomodela ŽZH
Organizatori i publika složili su se – ovogodišnji izbor bio je pravi spoj mladosti, talenta i profesionalizma.
OTPOR.Media





