Kadeti i pioniri Širokog Brijega na domaćem terenu bolji od vršnjaka iz Posušja

Kadeti i pioniri Širokog Brijega na domaćem terenu slavili su pobjede protiv svojih vršnjaka iz Posušja.

Pioniri Širokog Brijega su u odličnoj utakmici pobijedili svoje vršnjake iz Posušja s rezultatom 2:0.

Nakon prvog poluvremena mladi nogometaši Širokog Brijega imali su vodstvo od 1:0 pogotkom Andrej Tomas, a pobjedu je potvrdio Krešo Granić u 51. minuti utakmice.

Sa 16 bodova pioniri Širokog Brijega su na sedmom mjestu uz dvije utakmice manje, dok Posušje je na jedanaestom mjestu sa samo dva osvojena boda.

U idućem kolu mladi nogometaši Širokog Brijega u derbiju dočekuju Zrinjski, dok će Posušje u goste u Mostar kod Veleža.

Kadeti Širokog Brijega su s visokih 6:2 pobijedili Posušje.

Odlični Boris Baškarad doveo je nogometaše Širokog Brijega u vodstvo u 7. minuti, ali samo sedam minuta kasnije za Posušje je izjednačio Marko Kraljević što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Početkom drugog poluvremena odlično se zagradio Boris Baškarad te iznudio kazneni udarac koji je realizirao Ivan Sliško za novo vodstvo od 2:1.

U 63. minuti Matej Gašpar je odlično prošao po lijevoj strani i pogodio gredu gola Posušja, a sve to je odlično pratio Marko Brekalo te odbijanac plasirao u prazan gol gostiju.

Pet minuta kasnije Boris Baškarad je potvrdio napadačke kvalitete, našao se na pravom mjestu i fino plasirao loptu u gol Posušja za 4:1.

Stipe Miličević pogotkom u 78. minuti smanjio je za goste na 4:2, ali domaći s još dva pogotka Ivana Perića i Krešimira Medića dolaze do uvjerljive pobjede od 6:2.

Kadeti Širokog Brijega s pobjedom su na sedmom mjestu uz dvije utakmice manje, dok je Posušje na devetom.

U idućem kolu kadeti Širokog Brijega u derbiju dočekuju Zrinjski, dok će Posušje u goste u Mostar kod Veleža.