Nogometaši Posušja minimalno poraženi na gostovanju kod Zvijezde Gradačac

U sklopu 28. kola 1. lige Federacije BiH prvak HŠK Posušje gostovalo je kod Zvijezde Gradačac te je u rezultatski nebitnoj utakmici poraženo s 1:0.

Trener Ćorić danas je priliku u prvih 11 dao igračima s manjom minutažom kako bi vidio da koga može računati u budućnosti, igrali su samo neki standardni igrači poput kapetana Landeke i napadača Bešlića. Nije s takvom postavom Posušje uspjelo doći do bodova, povela je Zvijezda već u prvom poluvremenu i to zadržala do kraja.

Neće ovaj porez ništa promijeniti, HŠK Posušje čekaju još 2 rezultatski nebitna kola do kraja. U sljedećem 29. kolu na Mokrom docu dočekat će Bratstvo Gračanicu nakon čeka će biti velika proslava naslova prvaka.

HŠK Posušje prvih 11: Baćak-T.Barišić, Bošković, Brekalo, Kovačević – Landeka(C), Gilja, Soldo-Bešlić, Mandurić, Buhač.