Dobrosusjedska podjela bodova između Širokog Brijega i Posušja na Mokrom Docu

PRO Oglas

U okviru 11. kola m:tel Premijer liga BiH na Mokrom Docu Posušje i Široki Brijeg odigrali su bez pobjednika 2:2.

Široki Brijeg je bio nešto bolja momčad u prvom poluvremenu, dok Posušje u drugom poluvremenu do posljednjih 10-ak minuta, ali se Široki s dva pogotka u samoj završnici Tonči Mujana izvukao poraza.

Već u 5. minuti Blagajić je bio u velikoj prilici nakon asistencije Mujana, ali njegov udarac je završio preko gola.

Osam minuta kasnije udarac Leke iskosa brani Miškić.

Brekalo je odlično s lijeve strane ubacio u 33. minuti, a Vujnović s pet metara glavom šutirao preko gola.

Do kraja prvog poluvremena još jedan opasan udarac domaćih preko Serdarušića s ivice kaznenog prostora.

Nogometaši Posušja su odlično otvorili drugo poluvrijeme i preko Luke Begića došli u vodstvo u 48. minuti.

Tomislav Barišić je s desne strane pogodio vratnicu, a Luka Begić je odbijenu loptu pospremio u gol gostiju.

Nogometaši Posušja dominiraju na terenu u drugom poluvremenu, a udarac Leke završava malo pored desne vratnice gola Miškića u 60. minuti.

Nakon flipera u šesnaestercu Širokog Zvonimir Vukoja je udvostručio prednost Posušja na 2:0 u 65. minuti utakmice.

Ekipa Širokog totalno pogubljena u drugom poluvremenu, a dojam da se ne zna tko što igra.

Tonći Mujan je smanjio iz kaznenog udarca na 2:1 u 81. minuti nakon što je Brekalo srušio Ćavara u šesnaestercu domaćih.

Tonći Mujan je sjajnim pogotkom nakon ubačaja Medića s desne strane u 89. minuti poravnao na 2:2.

Do kraja utakmice nije bilo pravih prilika i ostalo je bez pobjednika 2:2.