MNK Hercegovina do druge pobjede nad Mostar SG na Pecari u doigravanja Premijer futsal lige BiH

MNK Hercegovina večeras u dvorani Pecara svladala je Mostar SG s 2:1 u uzvratnom susretu doigravanja Premijer futsal lige BiH.

Na samom početku utakmice gledali smo tvrdu utakmicu s dosta prekršaja na obje strane. S prekršajima su prednjačili gosti pa šesti prekršaj su napravili već u desetoj minuti utakmice.

Udarcem s devet metara Ante Ćorluka dovodi domaću momčad u vodstvo u 11. minuti na oduševljenje odlučno ispunjene dvorane na Pecari. Četiri minute kasnije vidjeli smo novi deveterac, no ovoga puta se sjajnom intervencijom istaknuo vratar gostiju.

Tvrda i neizvjesna utakmica nastavila se i u drugom poluvremenu. Gosti su imali inicijativu, a na golu domaćih istaknuo se s nekoliko odličnih intervencija vratar Rašić. U 30. minuti utakmice igrač gostiju Podrug je dobio crveni karton, no domaći to nisu iskoristili. Hercegovina u tim trenutcima nije imala niti sreće kada je Zvone Ćavar zatresao gredu gola vratara Momčilovića.

MNK Hercegovina je u 37. minuti udvostručila vodstvo preko Blage Gašpara. Sjajno je Gašpar krenuo u kontru i sve završio sjajnim solo akcijom.

Radost domaćih kratko je trajala. Minutu kasnije na 2:1 smanjio je Jelić.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao. Hercegovina je zasluženo izborila treću utakmicu u Mostaru.