Mostar SG uvjerljivo do pobjede nad domaćinom Hercegovina

U sklopu 17. kola Premijer futsal lige BiH u dvorani Pecara Mostar SG savladao je Hercegovinu s 7:2.

Gosti su odlično otvorili utakmicu i već u prvoj minuti preko Adnana Kalajdžića došli u vodstvo.

Vratar Galić je odlično rukom bacio loptu, a Kalajdžić odlično istrčao kontru i glavom ispred vratara Rašića pospremio loptu u gol domaćih.

Mostar SG je u 13. minuti udvostruči vodstvo preko Marina Sutona.

Bilal Jelić je uputio jak udarac, a Marin Suton s nekih šest metara skrenu loptu u gol Rašića.

Mario Mikulić Pavo je bio sam pred Galićem dvije minute kasnije, a njegov udarac je završio malo pored desne vratnice gola gostiju.

Ante Grbešić pogotkom za 2:1 podigao je Pecaru na noge u 16. minuti utakmice, a samo minutu kasnije Marić pogađa vratnicu za poravnanje.

Gosti ponovo dobro otvaraju drugo poluvrijeme te preko Adnana Kalajdžića postižu treći pogodak.

Iz kornera je Jelić odlično ubacio, a Kalajdžić sjajno volejom desnom nogom pogodio.

Dvije minute kasnije iz kontre Vladan Vesić je povećao vodstvo gostiju na 4:1.

Šest minuta prije kraja utakmice Samir Gosto je potvrdio pobjedu gostiju petim pogotkom, a u istoj minuti Vladan Vasić je povećao vodstvo gostiju na 6:1.

Uvjerljivo vodstvo momčadi Mostar SG na 7:1 povećao je Slobodan Rajčević u 36. minuti utakmice.

Minuti prije kraja utakmice MNK Hercegovina je uspjela smanjiti na 2:7 preko Zvone Ćavara, nakon asistencije iz kornera Ante Grbešića.

Zaslužena pobjeda gostiju iz Mostara koji su prikazali odličan futsal u dvorani Pecara.