Na krilima publike Široki Brijeg slavio na Pecari protiv Mladosti Doboj-Kakanj

Nogometaši Širokoga Brijega pobijedili su Mladost Doboj-Kakanj 1:0 u pretposljednjem 32. kolu Premijer lige BiH igranom u nedjelju pred 1.000 gledatelja na stadionu Pecara.

Širokobriježani su u vodstvo došli već u 4. minuti kada je Stipe Jurić postigao golčinu zakucavši loptu u mreže gostiju za erupciju oduševljenja na Pecari.

Mladost je potom preuzela inicijativu, a u 19. minuti imala je stopostotnu priliku za izjednačenje, no vratar Miškić je nevjerojatnom intervencijom spasio gol svoje momčadi. Izabranici Tonija Karačića potom su ponovno preuzeli terensku nadmoć, a na odmor se otišlo pri rezultatu 1:0.

U nastavku susreta Široki je nastavio dominirati na terenu, a goste je u dva navrata spašavala greda. Prvu je u 53. minuti pogodio Mato Stanić, a pet minuta kasnije i Stipe Jurić.

U završnici susreta Mladost se povukla i branila, no Široki nije uspio povećati prednost. Na kraju su ipak upisana vrijedna tri boda za mjesto koje vodi u Konferencijsku ligu.

U posljednjem 33. kolu Široki Brijeg gostuje u Bijeljini kod Radnika.