Pobjeda SKK Student u Ljubuškom

PRO Oglas

Košarkaši SKK Student ostvarili su prvu pobjedu u nastavku natjecanja u košarkaškom prvenstvu KSHB. Oni su sinoć kao gosti pobijedili ekipu Ljubuškog rezultatom 83:77.

Odigrali su Mostarci još jednu nimalo laganu utakmicu ali uspjeli su nakon dva vezana poraza doći do pozitivnog rezultata. U prvom dijelu koje je je donijelo prilično učinkovitu košaku, na terenu je bolje stajao domaći tim koji je nakon 20 minuta igre imao prednost od pet poena.

No Student odlično otvara nastavak serijom 11:0 i preokreće stvari u svoju korist. Prednost koje se mostarski tim domogao više nije ispuštena.

Neugodne i žilave domaćine predvodili su Mikulić s 24 poena te Dugandžić koji je dodao 18. Kod Studenta su Fržović i Perković ubacili po 16 poena a Karlo Kovač dodao je 13.