Široki Brijeg pobjedom protiv Borca ponovo na prvom mjestu

Sjajnu utakmicu su u okviru 9. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine odigrali Široki Brijeg i Borac na Pecari.

Pobjedu od 2:0 ostvario je Široki Brijeg, a oba gola viđena su u prvom poluvremenu.

Ipak, krenimo redom. Široki Brijeg je dosta bolje ušao u ovu utakmicu, stvarao je prilike, ali na gol se čekalo sve do 32. minute.

Tada je na scenu stupio Barišič koji je pogodio mrežu gostiju za vodstvo Širokog.

Nije se dugo čekalo na drugi gol. Samo šest minuta kasnije, točnije u 38. minuti Vukoja je sa bijele tačke pogodio za 2:0.

Upravo sa 2:0 se otišlo na odmor, a malo tko je mogao očekivati da će se upravo tim rezultatom utakmica i završiti.

U drugom poluvremenu gosti iz Banja Luke su imali više od igre, pokušali su postići gol i vratiti neizvjesnost utakmici, ali nisu uspjeli.

Široki Brijeg je bio jako čvrst u obrani, te su se uspjeli obraniti i ostvariti jako važnu pobjedu.

Do kraja utakmice najbolju priliku za goste imao je Kulašin koji je pogodio stativu.

Široki Brijeg je nakon ove pobjede ponovo na prvom mjestu sa 15 osvojenih bodova, dok je Borac pao na četvrtu poziciju sa 13 osvojenih bodova.