Široki i Posušje podijelili bodove

Nogometaši Širokoga Brijega i Posušja odigrali su 1:1 u susjedskom derbiju 13. kola Premijer lige BiH igranom u nedjelju na stadionu Bare u Čitluku.

U prvom poluvremenu osjetnu dominaciju na terenu imala je ekipa Posušja, a dobra igra nagradila se golom Karla Kamenara u 23. minuti.

Ipak, u drugom poluvremenu momčad Budimira pohvatala je konce igre, Mamić je ušao umjesto Tomića – a gol za poravnanje je zabio Kpan u 64. minuti.

Široki je ostao s igračem manje od 72. minute nakon što je Lukić dobio crveni karton.

Do kraja utakmice nije bilo golova te obje momčadi idu kući s jednim bodom. Podsjećamo, ovo je prvi domaći susret širokobrijeških Plavo-bijelih koji je odigran ”na strani” zbog započetih radova na rekonstrukciji terena i postavljanja hibridnog travnjaka na stadionu Pecara.