Široki preko Radnika do četvrtfinala Kupa

Nogometaši Širokog Brijega u Bijeljini su s 1:0 svladali Radnik i plasirali se u četvrtfinale Kupa BiH.

Plavo-bijeli su poveli u 23. minuti preko Lukića koji je, nakon ubačaja Paponje, glavom matirao domaćeg vratara.

Radnik je preuzeo inicijativu nakon primljenog gola, pokušali su doći do izjednačenja, ali nisu uspijevali ozbiljnije ugroziti Miškićev gol i na predah se odlazi s vodstvom Širokog.

Početkom drugog poluvremena Mujan dobro probija po lijevoj strani i šalje loptu do Paponje, ali on loše šutira. Domaćin je odmah uzvratio preko Todorova čiji je udarac obranio Miškić.

Do kraja utakmice nije bilo previše uzbuđenja, Široki je iskusno čuvao vodstvo i zasluženo se plasirao u četvrtfinale Kupa BiH.

Početni sastavi:

FK RADNIK: Hodžić, Sušić, Popara, Motika, Urošević, Ristanović, Gogić, Pantelić, Šubert, Todorov, Hasukić.

NK ŠIROKI BRIJEG: Miškić, Medić, Obšivač, Grgić, Mujan, Paponja, Brekalo, Vukoja, Lukić, Jurić, Musa.