Širokom pobjeda, Velež ipak ide u polufinale

U uzvratnoj utakmici četvrtfinala Kupa BiH nogometaši Širokog Brijega savladali su Velež s 1:0 pogotkom Daniela Lukića u 70. minuti utakmice.

Podsjetimo, Širokog Brijeg za prolaz u polufinale natjecanja morao nadoknaditi čak 4 gola zaostatka iz prve utakmice u Mostaru.

Uzvratni susret pratio je tek 300-ak gledatelja, a razlog su loše igre Širokog Brijega u posljednje vrijeme.

Već u 1. minuti domaći nogometaš Begić je bio u prilici, ali njegov udarac je završio preko gola gostiju.

Prvu priliku u 24. minuti imao je Velež preko Anđušića, a njegov udarac završava malo pored desne vratnice Miškića.

Do kraja prvog poluvremena vidjeli smo još slab udarac Lukića koji je lako obranio Bogdanović.

Početkom drugog poluvremena Velež je propustio dvije dobre prilike preko Pece i Salčina.

Nogometaši Širokog Brijega u vodstvo su došli preko Daniela Lukića u 70. minuti.

Ivan Ikić je odlično izveo korner, a Lukić sjajno glavom pogodio mrežu gostiju.

Minutu kasnije Pršeš propušta slabim udarcem dobru priliku za goste.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, a u polufinale Kupa BiH plasirala se momčad Veleža iz Mostara zahvaljujući visokoj pobjedi (4:0) u prvom susretu.

Za kraj poslušajmo što su nakon utakmice rekli treneri Jure Ivanković i Feđa Dudić.