Uvjerljiva pobjeda nogometašica Širokog Brijega nad Drinom iz Zvornika

Nogometašice Širokog Brijega u okviru 4. kolo Premijer ženska liga BiH za kadetkinje savladale su Drinu iz Zvornika s visokih 7:0.

Domaće nogometašice su došle u vodstvo u 18. minuti nakon odlično izvedenog slobodnog udarca Ane Buhač.

Samo 12 minuta kasnije Janica Filipoviće nakon solo prodora je povećala vodstvo na 2:0 , a u 40. minuti drugim pogotkom iste igračice bilo je već 3:0.

Janica Filipović je odlično iskoristila loptu u prostor Ane Buhač i lagano pogodila gol gostiju.

Točku na “i” u prvom poluvremenu postavila je Anđela Bošnjak u 45. minuti za 4:0 nakon sjajnog solo prodora.

Mara Malekin je povećala vodstvo u 58. minuti na 5:0 nakon sjajne asistencije Anđele Bošnjak.

Andrea Soldo povećala je na 6:0 u 79. minuti nakon sjajno izvedenog kornera Anđele Bošnjak.

Konačan rezultat postavila je sjajna Anđela Bošnjak od 7:0 u posljednjoj minuti utakmice.

Anđela Bošnjak s dva pogotka te dvije asistencije je prvo ime današnjeg susreta.

Kadetkinje Širokog Brijega nakon ove pobjede imaju 9 bodova u 4 odigrane utakmice.