Danas su se u Mostaru u okviru derbija 18. kola PL BiH sastali HŠK Zrinjski i HŠK Posušje.

HŠK Zrinjski: Čondrić, Barišić, Ćorluka, Jukić, Zlomislić, Sabljić, Savić, Jakovljević, Memija, Juranović, Bilbija.

HŠK Posušje: Baćak, Ljubić, Šuta, J.Barišić, T. Barišić, Bešlić, Leko, D.Begić, Krišto, Horić, Lauš.

Strijelci: Bilbija 25′ i 80′ , Juranović 48′ za Zrinjski ,a Lauš u 50′ za HŠK Posušje

U Hercegovačkom derbiju Plemići su ugostili na stadionu HŠK Zrinjski ekipu HŠK Posušje. Po veoma teškom i raskvašenom terenu obje momčadi su imali poteškoće u kontroli susreta, no ipak Plemići su pokazali nešto veću i efikasniju igru.

U 25′ minutu igrač HŠK Zrinjskog Jukić ubacuje u šesnaesterac gostiju i tu je tko drugi nego najbolji golgeter Premijer Lige Nemanja Bilbija i 1:0 vodstvo domaćina .
S tim rezultatom završava prvo poluvrijeme.

U drugom poluvremenu u samo nekoliko minuta 2 zgoditka. Plemići preko Juranovića u 48′ minutu povisuju vodstvo na 2:0 ,a odmah zatim gosti u 50′ minutu prekrasnim zgoditkom Lauša smanjuju na 2:1. U 77 minutu Juranović biva oboren u šenaestercu gostiju i sudac pokazuje na bijelu točku . Izvođač je Nemanja Bilbija i od 80. minute plemići imaju prednost od 3:1 .

Do kraja susreta gosti pokušavaju nešto napraviti no Plemići ipak imaju najbolju obranu Premijer Lige BiH, to im ne uspijeva sve do kraja susreta.

Još jedna zaslužena pobjeda i nova tri boda za nogometaše Zrinjskog.

Na kraju susreta ULTRASi pjevaju ekipi Zrinjskog : ‘Bola Zrinjski šta je s tobom zašto melješ sve pred sobom.’ Statistika govori sve i ovakvim tempom,sigurnom igrom Plemići nezadrživo idu ka još jednoj tituli PL BiH.