MNK Hercegovina upisala bitnu pobjedu na domaćem terenu

Malonogometaši Hercegovine iz Širokog Brijega upisali su bitnu pobjedu na domaćem terenu u okviru sedmog kola Premijer futsal lige BiH.

Rezultatom 5:3 pobijedili su protivnika, ekipu KMF Policajac iz Banja Luke i upisali nove bodove.

Igrači Hercegovine su poveli u prvom poluvremenu i držali tu prednost do samog kraja poluvremena kad su gosti izjednačili.

Iako su gosti u drugom poluvremenu odmah preuzeli kontrolu i brzo došli do još jednog pogotka, momčad Hercegovine se nakon toga ‘budi’ i postiže još dva gola.

Cijela utakmica bila je jako uzbudljiva i zanimljiva, a gostujuća momčad nije se predala. Iako su Širokobriježani vodili 3:2, gosti su uspjeli postići još jedan gol i izjednačiti rezultat.

Da im je ova pobjeda jako važna svjesni su bili igrači Hercegovine koji nisu odustali do posljednje minute kada su postigli još dva gola i na kraju slavili rezultatom 5:3.

Podsjećamo kako je u dosadašnjem dijelu natjecanja ekipa Hercegovine upisala tri pobjede, protiv ekipa MNK ”Kaskada”, MNK ”Brotnjo” i KMF ”Policajac” te četiri poraza.