Četiri gola Igmanu na Barama od Širokog Brijega

PRO Oglas

Široki Brijeg je u okviru 27. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine na terenu stadiona “Bare” u Čitluku savladao Igman sa 4:1.

Igrala se osma minuta kada je Petar Mišić sjajno pogodio s desne strane šesnaesterca Igmana. Prečka je spriječila eurogol i vodstvo Širokog Brijega, ali je na njihovu sreću na odbijanac naletio Mihael Kuprešak te zatresao mrežu protivnika.

Priliku da poravnaju rezultat nogometaši Igmana imali su u 14. minuti kada je Stefan Denković pucao direktno u golmana Širokog Brijega Tomislava Adolfa Tomića .

Utakmica je mirovala sve do 42. minute kada je poslije duplog pasa Mirsad Ramić ostavio loptu za Velizara Janketića, a ovaj spektakularnim golom s lijeve strane i unutar kaznenog prostora Širokog Brijega postavio konačan rezultat od 1:1 u prvom poluvremenu.

Ogromnu priliku za preokret promašio je kapetan Igmana Anel Hebibović u 56. minuti kada je u situaciji jedan na jedan sa golmanom pogodio pored gola.

Kazna za to je došla samo dvije minute kasnije. Mišić je igrao Činedua Stivena, a ovaj je poslije odličnog prijema matirao protivničkog golmana.

Nastavio se pritisak Širokog Brijega te je u 61. minuti Belmin Mešinović srušio Činedua nakon čega je Antoni Bandić dosudio penal te je isti u pogodak pretvorio Mišić.

Bandić je četiri minute poslije dosudio novi jedanaesterac. Igmanov Marko Čubrilo sada je bio neoprezan, dok je za Široki Brijeg ovoga puta sa bijele točke precizan bio Marijan Ćavar .

Poslije otprilike desetominutnog blickriga domaćeg tima utakmica se smirila, te je do kraja ostalo 4:1 čime je Široki Brijeg ostvario uvjedljivu pobjedu nad Igmanom.