Karate klub “ŠIROKI” zauzeo visoko drugo mjesto u ukupnom poretku klubova

Danas je u Pločama održano 1.kolo Dalmatinske karate lige koje je okupilo 410 natjecatelja iz 21 kluba.

Karate klub “ŠIROKI” osvojio je 34 medalje i to 9 zlatnih, 12 srebrnih i 13 brončanih.

Zauzeli smo drugo mjesto u ukupnom poretku, a najbolji pokazatelj toga je to što su djeca sudjelovala u 21 finalu.

Zlato su osvojili: Karlo Bilać, Mihael Bošnjak, Marta Brkić, Domagoj Čović, Ana Draškić, Marko Lovrić, Patrick Pavlović, Matej Sesar i Mia Sesar.

Srebro su osvojili: Jelena Bokšić, Gabrijel Bošnjak, Karla Galić, Petra Knezović, Vladimir Naletilić, Ante Šaravanja, Josip Sesar, Tea Skočilić, Ivan Vidović, Luka Vidović, Mia Zovko i Ante Zovko.

Broncom su se okitili: Marko Brkić, Jelena Ćavar, Josip Ćužić, Anđela Galić, Karla Galić, Patrik Galić, Marija Ivanković, Antonija Knezović, Marta Knezović, Barbara Kolobarić, Iva Kožul, Stjepan Lončar i Tea Sopta.

Čestitke našoj ekipi koja je danas bila na vrhunskom nivou.