Karate klub ŠIROKI protutnjao Splitom osvojivši 30 medalja te tako zauzeo drugo mjesto u poretku klubova!!

Danas je u Splitu održan Kup Jadrana, međunarodni karate turnir i ujedno jedan od najstarijih turnira u regiji. Ove godine Kup Jadrana okupio je 28 klubova iz 4 države i ukupno 380 djece.

Karate klub ŠIROKI odličnim je nastupom osvojio visoko drugo mjesto u ukupnom poretku osvojivši 3️0 medalja i to 10 zlatnih, 7 srebrnih i 13 brončanih.

Prvaci Kupa Jadrana danas su bili Karla Galić, Jakov Zeljko, Jelena Bokšić, Iva Ćužić, Petra Knezović, Barbara Kolobarić, Laura Bilać, David Ivanković, David Sesar i Stanko Čolak.

Srebro su osvojili Antonija Knezović, Mihael Bošnjak, Laura Bilać, Antonija Šakota, Marko Brkić, Ante Zovko i Tomo Sesar.

Broncom su se okitili Stjepan Lončar, Patrik Galić, Gabrijel Galić, Petar Mandić, David Noel Mandić, Marta Brkić, Mateo Naletilić, Mia Sesar, Anđela Galić, Nikolina Lasić, Ana Sopta, Marta Knezović i Mia Zovko. Još jedna dobra predstava naše ekipe koja je na najbolji način predstavila svoj Grad Široki Brijeg.