Pobjeda rukometašica Izviđača na Ilidži

PRO Oglas

Rukometašice Izviđača CO došle su do treće pobjede u petom kolu Premijer lige za žene.

“Skautice” su slavile na Ilidži protiv istoimenog premijerligaša rezultatom 34:30.

Prvi dio utakmice Ljubušanke su imale stalno pod kontrolom te se na odmor otišlo zasluženom prednošću rukometašica Izviđača od četiri pogotka razlike.

U drugom poluvremenu Ljubušanke su imale i prednost od pet pogodaka razlike (22:17), a domaće rukometašice su zaprijetile u posljednjih nekoliko minuta kada je na semaforu bilo samo 30:29 za “Skautice”.

Međutim, tada smirenom igrom izabranice Josipe Tomić dolaze do vrijedne pobjede.

Ana Petrović i Milica Stamatović dale su po osam golova kod pobjedničke ekipe, a Katarina Prskalo je postigla šest golova. Kod Ilidže prednjačila je Imširević s jedanaest golova.