Posušje i Zrinjski uz odličnu publiku i dobru terensku igru podijelili bodove

U okviru 31.kola Premijer lige BiH Posušje i Zrinjski na Mokrom Docu odigrali su bez pobjednika 2:2.

Pred više od 4000 gledatelja u Posušju smo gledali sjajnu utakmicu s velikim brojem pogodaka.

Nakon greške obrane Posušja gosti dolaze u vodstvo preko Nemanje Bilbije u 37. minuti utakmice.

Domaći nogometaši odlično otvaraju drugo poluvrijeme i preko Luke Begića u 52. minuti utakmice poravnavaju na 1:1.

Samo dvije minute kasnije Posušje dolazi do potpunog preokreta pogotkom Milanovića nakon asistencije Maglice.

U 62. minuti Zrinjski je poravnao na 2:2 preko Nemanje Bilbije nakon kornera.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao, a prema prikazanom remi je i najrealniji ishod utakmice.

U idućem kolu Posušje ide na gostovanje kod Tuzla City, dok će Zrinjski u Mostaru dočekuje momčad Leotara.

POSUŠJE: Horkaš, Lučić, Krišto, Horić, Maglica, Ilinković, Bešlić, Serdarušić, Leko, Milanović i Pavković.

ZRINJSKI: Čondrić, Gulišija, Trajkovski, Magdić, Jakovljević, Zlomislić, Bašić, Marić, Janković, Jukić i Bilbija.